• Со попуст
  • Неодамнешно
Магнети Марели 712461371129 Дрл Лер, Замина За Халоген

Магнети Марели 712461371129 Дрл Лер, Замина За Халоген

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено Од Магнети Марели Левата Страна, Возачу. Овој дел одговара на следниве модели : Lancia DELTA III 1.6 D Multijet (2008 - 2014) 88k W Lancia ДЕЛТА III 1.6 D Multijet (2008 - 2014) 85k W Lancia ДЕЛТА III 1.8 (2008 - 2014) 147kw Lancia ДЕЛТА III 1.9 D Multijet (2008 - 2014) 140kw Lancia Делта Iii 1.4 (2008 - 2014) 88kw lancia делта iii 1.4 BIFUEL (2008 - 2014) 88kw lancia делта iii 1.4 (2008 - 2014) 110kw lancia делта iii 2.0 D МУЛТИЏЕТ (2008 - 2014) 120kw lancia делта iii 2.0 D Мултијет (2008 - 2014) 121kw lancia делта iii 1.6 D Мултијет (2008 - 2014) 77kw оваа листа е примерок ОД Сите компатибилни Автомобили ЗА ОВОЈ Дел. Осигурајте се дека овој производ одговара на вашиот автомобил користејќи го пронаоѓачот на делови погоре.Еквивалентни Броеви На Делови : ЛАНЦИЈА 51809366.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата