• Со попуст
  • Неодамнешно
IYING Android Автомобил Стерео За Џип/Крајслер/Dodge безжичен CarPlay &засилувач; Безжичен Android Автоматски 8-Јадро 2G+32G 7 Инчен Автомобил Радио AM FM GPS Навигација WiFi Bluetooth Главата Е?

IYING Android Автомобил Стерео За Џип/Крајслер/Dodge безжичен CarPlay &засилувач; Безжичен Android Автоматски 8-Јадро 2G+32G 7 Инчен Автомобил

 
DEN 2815.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Применливо Возило● Оваа Главна Единица е за Џип Компас (2009-2014), Џип Вранглер (2007-2016), Џип Командант (2008-2011), Џип Либерти (2008-2010), Џип Гранд Чироки (2008-2011), Џип Патриот (2009-2014), Крајслер Себринг (2007-2010), крајслер 300с (2008-2010), Доџ Челинџер (2009-2011), Доџ Калибар (2009-2011), Доџ Рам (2009-2012)0 Стерео За Автомобили ● Со Окта Јадро 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 32 GB ROM, 7-Инчен ips екран на допир со висока резолуција 1024*600, уживајте во непречено и одговорно корисничко искуство. Вграден wifi модул, лесен за поврзување Wi Fi или жариште на вашиот телефон, можете да преземете многу апликации од Google Play Store и да уживате во сурфањето на интернет. ●Работи со Безжичен Карплеј И Жичен Карплеј ● попаметен, побезбеден и позабавен начин за користење на вашиот i Phone во автомобилот. Apple_Car Play ги носи работите што сакате да ги правите со вашиот i Phone додека возите и ги става токму на овој стерео автомобил со екран на допир. Можете да добиете навигација, да остварувате повици, да испраќате и примате пораки и да уживате во вашата омилена музика. Со Гласовна Контрола На Сири, можете да го контролирате уредот со збор или допир, многу погодно. ●Поддржува Безжичен Android Auto И Wired Android Auto® Поврзете Го вашиот Паметен телефон Со android car radio преку Android Auto и уживајте во беспрекорно поврзување и контрола на вашиот телефон во автомобилот. Со Google_Assistant, можете да остварувате повици, да користите GPS навигација, да слушате музика итн. ●Дојдете со Резервна Камера Во Живо Одзади-Може да преносите во живо заден поглед на радиото на автомобилот на екранот на допир по инсталацијата, опцијата за заден поглед во живо ви овозможува пристап до задниот поглед дури и кога возилото се движи напред. Оваа камера може да се инсталира и како предна камера, можете да го видите предниот поглед во реално време. Qual Bluetooth-BT1 5.0 чип поддржува безжична carplay конекција & Bluetooth музика и телефонски повици, BT2 4.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата