• Со попуст
  • Неодамнешно
Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Големина На Буква, Стандардна Зелена, 20 По Кутија &засилувач; Папки Со Датотеки, Големина На Букви, 8-1/2 x 11, Класична Манила, 1/3-Исече

Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Големина На Буква, Стандардна Зелена, 20 По Кутија &засилувач; Папки Со Датотеки, Големина На

 
DEN 628.80

Количината на стоката
Това е достапна

Производ 1 : супер силна висечка прачка има подолги пластични куки со вградени пружини за затегнување, така што папките остануваат на вистинскиот пат, полесно се лизгаат и не се закопчуваат под притисок Производ 1 : Издржлив 11 пт. покрива и поли ламинатни ленти преку горниот раб и долниот преклоп за супериорна издржливост. Производ 1 : 5 табот позиции; стандард зелена. Производ 1 : Вклучува јасни јазичиња за репозиционирање, 8,5" х 11" лист за етикета подготвен за печатач. Производ 2 : ИСПРОБАНИ и ВИСТИНИТИ : Папките Со Датотеки Pendaflex Стандард Manila беспрекорно се лизгаат во многу постоечки системи за поднесување и се лесни за етикетирање, лесни за читање и лесни за замена. Производ 2 : 1/3-ИСЕЧЕНИТЕ ЈАЗИЧИЊА ВО РАЗЛИЧНИ ПОЗИЦИИ се влечкаат од лево кон десно за совршена видливост во вашиот вертикален или страничен кабинет со датотеки. Производ 2 : ПАПКИТЕ СО ГОЛЕМИНА НА БУКВИ одговараат на стандардните документи 8-1/2" х 11"; добијте 100 папки манила по кутија за да ги користите сами или со висечки папки со датотеки. Производ 2 : ЗАЛИХА ПРОДАВНИЦА и ГОТОВО : оваа потреба никогаш не излегува доаѓа со 100 папки со датотеки со големина на букви по кутија и ги прави повторните нарачки брзи и удобни. Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Големина На Буква, Стандардна Зелена, 20 По Кутија (8-1/2 x 11) Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки имаат подолги пластични куки со вградени пружини за затегнување што ги спречуваат да паднат во фиоки со датотеки. капаците нема да се закопчаат под притисок. Вклучува етикета со етикета од 8,5" х 11" и јасни јазичиња за поставување во 5 позиции. Хартија направена од 10% рециклирани влакна со 10% пост - потрошувачки влакна. Големина на буквата. Стандардна зелена.Папки со датотеки Pendaflex, Големина На Букви, 8-1/2 "x 11", Класична Манила, 1/3-Исечени Јазичиња Во Лево, Десно, Централни Позиции, 100 По Кутија (65213)Папките Со Датотеки Pendaflex се совршен избор за секојдневни потреби за поднесување. Овие класични папки со датотеки во манила се изградени за да издржат повторена секојдневна употреба во вашиот зафатен дом или канцеларија и се практични, издржливи и лесни за џебот за големи работни места за поднесување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата