• Со попуст
  • Неодамнешно
Реткоелектрична НОВА СВЕТЛИНА ЗА ГЛАВАТА НА ВОЗАЧОТ КОМПАТИБИЛНА СО NISSAN ALTIMA -2018 260609HS4A 26060-9HS4A

Реткоелектрична НОВА СВЕТЛИНА ЗА ГЛАВАТА НА ВОЗАЧОТ КОМПАТИБИЛНА СО NISSAN ALTIMA -2018 260609HS4A 26060-9HS4A

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен СО НИСАН и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : NISSAN : 26060-9 HS4 A 260609 HS4 A, PERTSLINK : NI2502249, ОПИС НА СТАВКАТА : ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : NISSAN, ПОЗИЦИЈА : ЛЕВО, ВОЗАЧКА СТРАНА, ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕН, ДЕСНО, СОВОЗАЧКА СТРАНА : 20-9787-90-1, ПАР ФАРОВИ : 20-9787-9788-90-1. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Вклучена Е Сијалица Од Страната На Возачот : Да Тип На Сијалица : Халоген Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО NISSANNISSAN : 26060-9 HS4 A 260609 HS4 A PARTSLINK : NI2502249 ITEM ОПИС : ТИП НА ФАРОВИ : NISSANPOSION : ЛЕВО, ТИП НА СТРАНИЧНА СИЈАЛИЦА НА ВОЗАЧОТ : ХАЛОГЕН ДЕСНО, СОВОЗАЧКА СТРАНА : 20-9787-90-1 PAIR НА ФАРОВИ : 20-9787-9788-90-1АПЛИКАЦИИНИСАН АЛТИМА 2016-2018.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата