• Со попуст
  • Неодамнешно
Фотодиокс Метал Чекор Надолу Прстен, Анодизиран Црн Метал 58мм-52мм, 58-52 мм

Фотодиокс Метал Чекор Надолу Прстен, Анодизиран Црн Метал 58мм-52мм, 58-52 мм

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сите Метални Дизајн75 големина теренот. Анодизирана Црна Завршна Обработка. 24 Месеци Гаранција За Производство. Фотодиокс Прстените За Спуштање Се направени од алуминиум со врвен степен со прецизност. Секој прстен се проверува за да се обезбеди непречено монтирање. Секој прстен е полиран и завршен со анодизирана мат површина за професионален изглед. Овој чекор надолу адаптер прстен овозможува филтер/прилог со големина на конец од 52мм да се користи со леќа со големина на конец од 58мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата