• Со попуст
  • Неодамнешно
Кито Дизајниран За Iphone 6 | Iphone 6S Случај со Kickstand, Воено одделение 12ft. Пад Тестиран-Црно

Кито Дизајниран За Iphone 6 | Iphone 6S Случај со Kickstand, Воено одделение 12ft. Пад Тестиран-Црно

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со i Phone 6 : Тежок тенок тврд TPU и КОМПЈУТЕР со мека гумена хибридна структура обезбедува заштита од удари од случајни капки, удари и испакнатини Заштита на екранот и Камерата : капакот на куќиштето на паметниот телефон има подигнати усни и усни на леќите на предниот раб и обезбедува робусна заштита за екранот на телефонот и објективот на фотоапаратот кога се испушта и при секојдневна употреба. Тенок фит : го одржува вашиот уред тенок и формира фитинг за да се вклопи точно во вашиот џеб и торба. Оваа фантастична случаи дава вашиот телефон свеж изглед, и тоа може да биде совршен подарок. Прецизни Исечоци : Широки исечоци и одговорни копчиња за притискање, како и лесен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници и микрофони. Безжично Полнење Компатибилно : ефикасност На безжично полнење до 98%. Компатибилен Со полначи Магсафе. Случај отпорен на удари со Штанд за i Phone 6.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата