• Со попуст
  • Неодамнешно
ZHENGGUIFANG ZGF-BR 2PCS 1M 10t Рамни Брзини ПОМ 10-49T Опрема Обработка Пластика За Пренос Делови Опрема 4 5 6 7 8 9 10mm Создаден

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 2PCS 1M 10t Рамни Брзини ПОМ 10-49T Опрема Обработка Пластика За Пренос Делови Опрема 4 5 6 7 8 9 10mm Создаден

 
DEN 456.80

Количината на стоката
Това е достапна

Пом опрема дијаметар Дупка (а) опционално : 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; . (се додека менувачот може да го исполни опсегот. Материјал : полиформалдехид (ПОМ). Како да се пресмета пресметката на брзината? (само за референца)модул На Менувачот (обично е напишан во смисла На М) =надворешен дијаметар ● (број на заби (обично се изразува во смисла На Т) +2) надворешен дијаметар = модул на Менувачот ● (број на заби +2) Опис : Овој тип на опрема припаѓа на фабричката класа на производство. Внатрешната дупка И Дебелината На Менувачот (Ширина) на менувачот не се меѓународни стандарди и можат да се Прилагодат според барањата.Или Додадете го клучот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата