• Со попуст
  • Неодамнешно
SZHAIYU 2 во 1 Отстранлив За Samsung Galaxy S23 Ултра Паричник Случај Со Држач За Картички, Ретро Премиум Флип Кожа Покритие Магнетни Патент Џеб Телефон Случаи 6.8

SZHAIYU 2 во 1 Отстранлив За Samsung Galaxy S23 Ултра Паричник Случај Со Држач За Картички, Ретро Премиум Флип Кожа Покритие Магнетни Патент Џеб

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

●Компатибилност●Компатибилен Само Со Ултра Куќиштето Samsung Galaxy S23 (ослободување од 2023 година, 6,8 инчи) ●Ретро СТП Кожа●Оваа Кутија За Ултра Паричник Samsung S23 е изработена од врвна стп кожа, нуди чувство на мека природа. Елегантната кожна текстура создава класичен и луксузен изглед.Чудесен подарок за Семејството, Пријателот, Бизнисот,Љубовникот, Денот на Вљубените, Роденденот, Божиќ и Нова година. ●Мултифункционален●Оваа Ултра футрола Галакси С23 со држач за картички нуди 8 слотови за картички за кредитни картички, ЛИЧНА КАРТА , визит-картички и 1 готовински слотови за готовина, џеб за патент за прием и сметки. ●Целосна Заштита●паричникот За Ултра Куќиште Samsung S23 вграденото магнетно затворање ја чува целата ваша картичка , готовина , телефон безбедно . Обезбедување максимална заштита од нечистотија, испакнатини и гребнатини. €2 во 1 Одвојлив тоа е куќиште за телефон , а исто така е и паричник , можете да ги поседувате двете 2 карактеристики во 1 опција .кои се многу различни и погодни за употреба. можете да ја отстраните куќиштето на телефонот и полначот на безжичен полнач.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата