• Со попуст
  • Неодамнешно
10 Парчиња Леопард Украси За Роденден Леопард Централно Парче Маса 3Д Саќе Од Џунгла Централни Парчиња Гепард Украси За Роденден Гепард Украси За Забави За Џунгла С?

10 Парчиња Леопард Украси За Роденден Леопард Централно Парче Маса 3Д Саќе Од Џунгла Централни Парчиња Гепард Украси За Роденден

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Декорации за роденден на леопард : во пакувањето има 10 парчиња централни парчиња гепард за маси, вклучувајќи 7 сафари парчиња саќе за туширање за бебиња и 3 стоечки картички, овие украси за роденден на гепард додаваат луда атмосфера на вашата роденденска забава со леопард и прават импресивен додаток на џунглата среќен роденден Дизајн Со Тематика на гепард : овие централни парчиња од саќе од гепард доаѓаат во 10 дизајни, со класични модели на гепарди, се совпаѓаат со балони, колачи, зелени лисја од палми и други елементи за декор на гепард, ги прават овие украси за забави на гепарди сјајна и кул забава за забави. Сигурен Материјал : овие централни делови од леопард саќе се направени од дебел и цврст картон, со површинска ламиниране и рафинирани техники за печатење, а овие централни делови од саќе од џунгла се цврсти, безбедни и сигурни, без мирис, не се лесни за бледнеење или кинење или деформирање. Лесно Се Склопува : секоја картичка е означена со област каде што може да се состави саќе; Прво излупете ја налепницата во центарот на централните делови на сафари темата саќе, а потоа залепете ја топката од саќе на фиксната површина на картичката, потребни се само неколку секунди за да се собере, заштедувајќи време и напор за украсување на вашата забава. Широк Прилики : овие леопард партија саќе централни не се само кул украси за џунглата тематските партии, гепард тема партии, бебе тушеви, излети, семејни собири, фестивали, настани на отворено, но, исто така, може да се примени како сувенири за декорација на вашата трпезариска маса, кои ви даваат забава и среќно чувство на вашите гости.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата