• Со попуст
  • Неодамнешно
ПАКА АЛАТКИ ПЕКС 1/2 ИНЧИ 1/2 ИНЧЕН ЖЕНСКИ НПТ АДАПТЕР МЕСИНГ СТЕГАЊЕ ФИТИНЗИ

ПАКА АЛАТКИ ПЕКС 1/2 ИНЧИ 1/2 ИНЧЕН ЖЕНСКИ НПТ АДАПТЕР МЕСИНГ СТЕГАЊЕ ФИТИНЗИ

 
DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА БТ ПАКА АЛАТКИ 10 ЕЕЗ Директно Од Пекс Системите Произведуваат Сертифицирано Монтирање Без Олово Месинг Компатибилен Со Стегач од нерѓосувачки Челик И Системи За Прстени За Стегање Од Бакар Отпорни на Корозија Поради Дзр Месинг АСТМ Ф1807 НСФ/Анси 61 НСФ 372.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата