• Со попуст
  • Неодамнешно
Коахс Паричник Случај за iPhone 14/14 Pro/14 Плус/14 Pro Max, Премиум Pu Кожа Флип Покритие Со Kickstand Класичен Крокодил Шема Целосна Покриеност Браник Случај, Црвена, 14 Плус 6.7

Коахс Паричник Случај за iPhone 14/14 Pro/14 Плус/14 Pro Max, Премиум Pu Кожа Флип Покритие Со Kickstand Класичен Крокодил Шема

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

[Компатибилност] : таа е погодна за i Phone 14 /14 Pro/14 Плус/14 Pro Max Ве молиме проверете го моделот на вашиот мобилен телефон пред да нарачате. [ Висококвалитетна стп кожа] : Мекиот материјал носи удобен допир, а издржливата кожна ткаенина го штити мобилниот телефон кога ќе падне. [Функција на паричникот] Изработен од висококвалитетна стп кожа, тенок и стилски дизајн додава класичен изглед. Има три слотови за картички и едниот страничен џеб, кој е запечатен со предвремени и лесни за употреба. Направете го вашиот мобилен телефон попрактичен и модерен. [Функција на заградата и пренослив дизајн] : тоа е погодно за читање и гледање филмови, ослободувајќи раце. Прикачете високо квалитетна кожна нараквица за вашата секојдневна употреба. [Совршено Вклопување] Точните исечоци можат лесно да пристапат до сите порти, звучници и камери и едноставно предвремено куќиште. Ултра тенката и designedономски дизајнирана кутија за мобилни телефони обезбедува добар стисок, што ви олеснува да го држите телефонот и да се чувствувате удобно. Материјал : крокодил стп кожа применлив модел : за i Phone 14 /14 Pro/14 Plus/14 Pro Max Colors : кафеава, црна, црвена, бела, зелена1.3 џеб за картички за практични картички и 1 внатрешна торба; се препорачува да не ставате премногу картички во отворот за картички за да спречите дегаузирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата