• Со попуст
  • Неодамнешно
Фангдухуи Е-Книга Читач Случај, Сонце Цвет Врежана Стп Кожа Случај За Нова Хартија бела 4 2018 10-Та Генерација Покритие За Амазон Поттикне Хартија Бела 1 2 3 4 Случај

Фангдухуи Е-Книга Читач Случај, Сонце Цвет Врежана Стп Кожа Случај За Нова Хартија бела 4 2018 10-Та Генерација Покритие За Амазон Поттикне Хартија

 
DEN 368.00

Количината на стоката
Това е достапна

● Совршено вклопување и супер тенок, лесен за инсталирање и може да се отстрани во секое време, лесен за носење насекаде Ве молиме проверете го моделот пред да го купите. направени од Висококвалитетен Материјал. ќе ви помогне да го одржите вашето поттикнување добро заштитено и ослободено од гребнатини, гребнатини и оштетувања. ● Магнетното затворање носи поголема удобност и подобра заштита.Магнетното затворање обезбедува покритие безбедно затворено, го обезбедува вашиот уред без ремени што го покриваат предниот дел. ● Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до портата за полнење. пристапност до сите функции без отстранување на случајот. Број на модел : Случај за поттикне хартија бело 1 2 3 4 6 Инчи Тип На шема : Печатење Компатибилен Бренд : За Поттикнување : Деловна Карактеристика : отпорност на Паѓање карактеристика : Карактеристика Против Прашина : Тврда Карактеристика : Отпорен На Удари Материјал : Кожа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата