• Со попуст
  • Неодамнешно
Милвоки 2607-21цт Алатка М18 Литиум-Јонски Безжичен 1/2-инчен Чекан Вежба Возач Комплет со 1,5 Ах Батерија, Полнач И Хард Случај

Милвоки 2607-21цт Алатка М18 Литиум-Јонски Безжичен 1/2-инчен Чекан Вежба Возач Комплет со 1,5 Ах Батерија, Полнач И Хард Случај

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Милвоки 4-пол без рамка мотор : се одликува со робустен дизајн во комбинација со ретки земјени магнети за подолг живот, најдобри во класата 500-Инчни фунти На Вртежен момент и 0-450/0-1,800 ВРТЕЖИ во МИНУТА чак за крцкање со Еден ракав : целосно метален 1/2-Инчен чак ја оптимизира јачината на стисокот и го намалува лизгањето. ВГРАДЕНО LED светло : осветлува површини за побрза, поефикасна работа 525-Инчни фунти. вртежен момент 0-450/0-1, 800 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Дел од платформата М18, 200 + алатки и растечки 3000 Удари Во Минута (БПМ) пакетот батерии Милвоки РЕДЛИТИУМ е најтрајниот пакет на пазарот и обезбедува до 50% повеќе време на работа. Целосно метално куќиште за опрема и чак : обезбедете максимална издржливост на ударот и ударот. Вклучува : (1) 1/2-Инчен Чекан Вежба/Возач (2607-20), (1) М18/М12 Мулти-Напонски Полнач (48-59-1812), (1) М18 1,5 Ах Батерија (48-11-1815) & торбичка за носење. Најкомпактната Вежба/Возач На Чекан Во својата класа е помоќна од конкуренцијата. Изграден Со Мотор без рамка Од 4 Пола Милвоки, Компактната Вежба/Возач Со Чекан Од 1/2 Инчи М18 обезбедува вртежен момент од 500 во килограми и до 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата