• Со попуст
  • Неодамнешно
30 пара 6 стилови CNYYLASH 3D 5D 8D продолжување на трепките лажни трепки постави професионални Рачно изработени, лажни трепки природен изглед, 5 пара очи трепки секој стил

30 пара 6 стилови CNYYLASH 3D 5D 8D продолжување на трепките лажни трепки постави професионални Рачно изработени, лажни трепки

 
DEN 318.40

Количината на стоката
Това е достапна

Трепките се мешаат со 6 популарни стилови вкупно 30 пара, секоја од нашите лажни трепки Е Рачно изработена и изработена од ултра лесни синтетички влакна, меки и меки како вашите трепки, Живописни и сјајни и долг животен век Трепки за повеќекратна употреба рачно изработена памучна лента, мека мала тежина, издржлива, лесна за нанесување и лажните трепки може да се користат повеќе од 15 пати со правилно искористена и отстранета,можете да ја исечете за да одговара на должината на очите. Најновиот синтетички материјал за трепки што не се деформира,Должината е околу 15мм-20мм,а ширината е околу 35мм, дебелите долги трепки ве прават прекрасна ѕвезда со големи очи. Погоден за секојдневна употреба, забава или професионална шминка како моделите,лажните трепки можат да ги направат очите убави, да направат очите да изгледаат поголеми, посветли, пополни и побожествени. 30 Преносни Кутии-тие се погодни за носење кога патувате или одите на забава, дебелината и виткањето на меките трепки додаваат волумен и должина на трепките, правејќи ги вашите очи да изгледаат поголеми и попримамливи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата