• Со попуст
  • Неодамнешно
3дроза Среќен Божиќ Црвен Автомобил Со Елка И Подароци-Врамени Плочки

3дроза Среќен Божиќ Црвен Автомобил Со Елка И Подароци-Врамени Плочки

 
DEN 407.84

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка. Клучалката во задниот дел на рамката овозможува лесно закачување. Рамка од цврсто дрво. Среќен Божиќ Црвен Автомобил Со Елка И Подароци Врамената Плочка е 8" х 8" со керамичка плочка со висок сјај од 6" х 6", опкружена со рамка од цврсто дрво со претходно дупчена клучалка за лесно монтирање на ѕидот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата