• Со попуст
  • Неодамнешно
Складирање на Кујнски Пукнатини Мултифункционални Подни Повеќеслојни Материјали За Домаќинство Дакван Јаз За Складирање Корпи За Овошје И Зеленчук Решетка За Ов?

Складирање на Кујнски Пукнатини Мултифункционални Подни Повеќеслојни Материјали За Домаќинство Дакван Јаз За Складирање Корпи За Овошје

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

● Висококвалитетен метален материјал, водоотпорен, не е лесен за ' рѓа ● Шуплив дизајн, добро проветрен, чист и санитарен. ● Дизајн на макара, лесен за движење и промена на положбата. ● Добар носивост, цврст и издржлив, не е лесен за оштетување. ● Ротирачки дизајн, лесен за избор и поставување предмети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата