• Со попуст
  • Неодамнешно
Сонце Случаи-Африкански Слон Шема 6 мл. Алкохол Колба Колба Црна Кутија Подарок сет вкл. Застрелан Очила &засилувач; Инка

Сонце Случаи-Африкански Слон Шема 6 мл. Алкохол Колба Колба Црна Кутија Подарок сет вкл. Застрелан Очила &засилувач; Инка

 
DEN 416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кожа Завиткана 6 мл алкохол колба со декоративна слика. Вклучува четири шут очила и инка. Сликата се појавува на едната страна. Предметите се претставени во висококвалитетна црна кутија за подароци. Димензии : 9-3/8 "х 7" х 2-3/4". Кожа Завиткана 6 мл. колбата со декоративна слика Вклучува четири чаши и Предмети од инка се претставени во квалитетна Црна кутија За подароци Сликата се појавува на едната страна од колбата совршен роденден, празник, божиќ, денот на татковците, деловен подарок или идеја за подарок за секој ден. Димензии : 9-3/8 "х 7" х 2-3/4".


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата