• Со попуст
  • Неодамнешно
Шема На желка Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација На Кујната

Шема На желка Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За Организација

 
DEN 260.64

Количината на стоката
Това е достапна

пластика Произведено во САД Или Увезено. ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организатор е издржлив. Силиконските заптивки ја одржуваат влагата и бубачките надвор, одржувајќи ја храната свежа подолго. ✿ транспарентниот дизајн на нашите херметички организатори ви овозможува да ја видите содржината на кутијата за храна на прв поглед без потреба од етикети. ✿ Специјално дизајнирани Да го минимизираат просторот, овие издржливи канти за складирање се редат и лесно се вклопуваат во фрижидерот, замрзнувачот или шкафот, што ви овозможува да ја одржувате оставата, чајната кујна организирана и заштедува простор. ✿ оваа кутија за складирање со капак може да се користи за чување леб, ориз, овесна каша, житарки, грав, брашно, тестенини, билки и многу повеќе. ✿ овој херметички сад за складирање храна има отстранлив капак за лесен пристап и чистење. Погодно за транспорт на големи оброци или предмети на училиште, работа или пикник. Ова е херметички организатор со капак за чување и заштита на вашите скапоцености и важни документи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата