• Со попуст
  • Неодамнешно
3dRose ct_116459_2 Шарени Ретро Вратоврска Боја Бурт Спирала Шема - Керамички Плочки, 6-Инчен

3dRose ct_116459_2 Шарени Ретро Вратоврска Боја Бурт Спирала Шема - Керамички Плочки, 6-Инчен

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии( во Инчи) : 6 H x 6 W x 1/4 D градежна оценка; инсталација На Подот не се препорачува. Сликата се применува на горната површина. Висок сјај заврши. Исчистете со благ детергент. Шарени Ретро Вратоврска Боја Бурт Спирала Шема Плочка е одлична за задниот дел, countertop или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата