• Со попуст
  • Неодамнешно
SMT Splice Клешти Tl20 Спојување Алатка За SMT Ролна Лента Од Нерѓосувачки Челик Хардверски Алатки

SMT Splice Клешти Tl20 Спојување Алатка За SMT Ролна Лента Од Нерѓосувачки Челик Хардверски Алатки

 
DEN 542.40

Количината на стоката
Това е достапна

SMT спојување клешти се користи за стегање спојување шими и месинг спојување клип Клештите за спојување клипови се идеална алатка за клешти за стегање смт сплајс клип. Алатката smd splice обично се користи заедно со алатка за сечење спојување, алатка за сечење smt или машина за ролна smd. СМТ Сплице клешти штипки TL20.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата