• Со попуст
  • Неодамнешно
DHL 150pcs/Многу 13.5 * 26.5 * 7cm Мат Алуминиумска Фолија Поштенски Заклучување Отворен Врвот Пакет Торбички Кафе Грав Складирање Doypack Пакет Орган Торба

DHL 150pcs/Многу 13.5 * 26.5 * 7cm Мат Алуминиумска Фолија Поштенски Заклучување Отворен Врвот Пакет Торбички Кафе Грав Складирање

 
DEN 1000.00

Количината на стоката
Това е достапна

Употреба : Сарафани Материјал : алуминиумска фолија Форма : Квадратен Применлив Простор : Кујна. Кујна Форма : Функција : Еко-Пријателски. Сосема Нов И Квалитетен. Вклучен пакет : 1xdhl 150pcs/Многу 13.5*7cm Мат Алуминиумска Фолија Поштенски Заклучување Отворен Врвот Пакет Торбички Кафе Грав Складирање Doypack Пакет Орган Торба. Декрипција : Dhl 150pcs/Многу 13.5*7cm Мат Алуминиумска Фолија Поштенски Заклучување Отворен Врвот Пакет Торбички Кафе Грав Складирање Doypack Пакет Орган Торба Употреба : Сарафани Материјал : Алуминиумска Фолија Форма : Квадратни Применлив Простор : Кујна Кујна Форма : Функција : Еко-Пријателски Сосема Нов И висок квалитет пакет вклучени : 1x DHL 150pcs/Многу 13.5*7см мат алуминиумска фолија поштенски Заклучување отворен врв пакет торбички кафе грав складирање doypack Пакет Орган Торба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата