• Со попуст
  • Неодамнешно
Скб 14у Шок Планината Решетката

Скб 14у Шок Планината Решетката

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Скб Модел#1СКБ914У20 Внатрешна рамка монтирана на прилагодливи еластомерни амортизери на сите осум агли. Овие револуционерни шокови се дизајнирани да ги контролираат ефектите на ударот и вибрациите врз три оски. Просторот "нишање" околу внатрешната рамка обезбедува природна климатизација многу важно за деликатна опрема. Тие се половина од тежината на старите дрвени куќишта. Задни шини, преден и заден капак. Прилагодлива еластомерна шок технологија. Прецизно ниво на апсорпција на удари за секое оптоварување. Обликуваните рачки обезбедуваат лесна и сигурна точка на фаќање. Монтажниот хардвер во лавиците е лесен со обезбедениот хардвер. **Овој производ е забранет за испорака во Калифорнија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата