• Со попуст
  • Неодамнешно
RLCNOT Роденден Покани Картички Со Пликови Во собата на 20-Плажа Партија Сурфер Роденден Покани За Деца, Момчиња или Девојчиња, Детска Забава Прослава, Материјали/BDAY074

RLCNOT Роденден Покани Картички Со Пликови Во собата на 20-Плажа Партија Сурфер Роденден Покани За Деца, Момчиња или Девојчиња, Детска Забава

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Совршена Забава Роденден Покана Картичка Одлични Роденденски Материјали за Тинејџери, Мали Деца, Деца, деца, Момчиња, Девојчиња. Секое Пакување Вклучува 20 Картички и 20 Пликови Со Самолепливи; Да Ја Започнеме Забавата Незаборавна со Овие Преслатки Картички За Покани. Секоја Картичка Мери 4"W x 6" L Со Многу Простор за Пишување На Вашата Порака. Совршен Дизајн, Печатење со Висока резолуција, Изработено Од Врвен Дебел Картон, Дебел и Лесен За Пишување Со Разни Пенкала; Живописен и Издржлив Еколошки Материјал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата