• Со попуст
  • Неодамнешно
Осумнаесет десет од меѓународна стерлинг салата која служи вилушка голема 3-тина нова

Осумнаесет десет од меѓународна стерлинг салата која служи вилушка голема 3-тина нова

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Возраст : 1900-1940 година Производител : Меѓународно сребро. Тип : Сервери за салата. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1900-1940 година. Производител : Меѓународно сребро. Тип : Сервери за салата. Состав : Стерлинг сребро. Осумнаесет десет од меѓународното сребро на сребро во фабрички салата за ракави кои служат вилушка голема 3-тина 8 1/4; Во образецот осумнаесет десет од меѓународни. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата