• Со попуст
  • Неодамнешно
200 Парчиња Премиум Подарок Тагови со 200 Корен Природен Јута Канап, 3.5 x1, 8 Цена Тагови-Крафт Хартија Тагови Занает Ознаки Висат Етикети Накит Тагови За Свадба Божиќ Де

200 Парчиња Премиум Подарок Тагови со 200 Корен Природен Јута Канап, 3.5 x1, 8 Цена Тагови-Крафт Хартија Тагови Занает Ознаки Висат Етикети

 
DEN 116.64

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува Ознаки За Крафт хартија Од 200 парчиња И канап од природна јута од 200 корени, Ознаки За Крафт хартија со Големина 3,5"во должина и 1,8"во ширина, природна јута 10,2"во должина Етикетата е убава, хартијата е густа и цврста, мазна и не пука, мастилото нема да истече, пишувањето е јасно и убаво, сувото е брзо, јажето од коноп е цврсто и силно и е доволно долго. Подарок тагови со дупки мајки ден, подарок тагови за подароци, подарок тагови за кеси, подарок тагови со низа роденден и свадба. Висококвалитетни ознаки за подароци од крафт хартија со само низа,Вашата креативност и имагинација ќе ги направат етикетите за подароци погодни за секој празник или пригода. Крафт хартија подарок тагови со само низа, тоа е едноставно, елегантен и рустикален и ќе одговара на вашиот подарок и. Висококвалитетна ознака за подароци, со ретро и елегантен совршен стил. Јажето и картонот од коноп се природни кафеави. Канапчето е доволно долго за лесно да се врзе во лак. Пишувањето на хартијата е јасно и не истекува мастило. Мастилото не истекува кога пишувате со пенкало.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата