• Со попуст
  • Неодамнешно
ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ - БР 1пц 1,5 М Решетка За Запчаници/Директна Решетка За Заби Челична Странична Дупка За Прицврстување Зацврстете+1пц 1,5 М 20 Заби Дупка6/8/10/12/14/15/16

ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ - БР 1пц 1,5 М Решетка За Запчаници/Директна Решетка За Заби Челична Странична Дупка За Прицврстување Зацврстете+1пц

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : 1pc 1,5 M директно водич решетката +1pc 1, 5m20t дупка6/8/10/12/14/15/16 Конвексна опрема Ве молиме изберете го моделот што ви треба за да нарачате. Материјал : Целосен опсег од 45# челик. Агол на притисок : 20 степени. Пакетот вклучува : 1pc 1,5 M директно водич решетката +1pc 1, 5m20t дупка6/8/10/12/14/15/16 Конвексен менувач ве молиме изберете го моделот што ви треба за да нарачате.Материјал : Целосен опсег од 45# агол на челичен притисок : 20 степени : Не.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата