• Со попуст
  • Неодамнешно
Подарок за подароци X-Ree Photo Frage Protem Prosticer Gold Tone 24mmx24mmx23mm 4pcs (Caja de Regalo Marco de Fotos Protector de Esquina tono dorado 24mmx24mmx23mm 4pcs

Подарок за подароци X-Ree Photo Frage Protem Prosticer Gold Tone 24mmx24mmx23mm 4pcs (Caja de Regalo Marco de Fotos Protector de Esquina tono

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Содржина на пакетот : Заштитник на аголот на фото рамка од 4 парчиња x; Тежина : 8g Материјал : пластика; Име на производот : Заштитник на аголот на фото рамката. Димензија : 24 x 24 x 23mm / 0,94 "x 0,94" x 0,9 "(l*w*H). Главна боја : златен тон (главна боја : Тоно Дорадо. Монтирање на дупката Дијаметар : 2мм / 0,08" (Diámetro del orificio de Montajee : 2 mm / 0. Содржина на пакет : 4 PCS x Photo Frame Corner Заштитник; Тежина : 8g. Материјал : пластика; Име на производ : Заштитник на аголот на фото. Димензија : 24 x 24 x 23mm / 0,94 "x 0,94" x 0,9 " ) Тон 24mmx24mmx23mm 4pcs Suitable за варии дрвени гајби, дрвени кутии за накит, кутија за складирање, заштита од агол на агол за заштита на надворешниот дизајн, заштита на вашата кутија. De Fotos Protector de Esquina Plástico Tono Dorado 24 MMX24 MMX23 MM 4 PCSCONTENIDO DEL PAQUETE : 4 PCS X MARCO DE FOTOS PRESSION DE ESQUINA; Пезо : 8 гматеријал : Пластико; Nombre del Producto : Marco de Fotos Protector de Esquinadimensión : 24 x 24 x 23 mm / 0,94 '' x 0,94 '' x 0,9 '' (l * w * h) Главен директор на боја : Тоно Дорадодиметро дел Орифио де Орифио де Орифио де Орифио де Монтаје : 2 мм / 0,08 ''.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата