• Со попуст
  • Неодамнешно
Lehang8899 Кожата Налепница Покрие Налепница ЗА PS3 PlayStation Супер Тенок 4000 + 2 Контролори #99

Lehang8899 Кожата Налепница Покрие Налепница ЗА PS3 PlayStation Супер Тенок 4000 + 2 Контролори 99

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% Сосема Нов, брод Од Кина, ние брод Од Кина Пост ЕУБ, 9-15 дена за пристигнување Платформа : ps3 слим 4000. Тип : Налепница. Модел : Play Station 3-Тенок. Земја/Регион На Производство : Кина. Опис : 100% Сосема Нов. Сите кожи се направени од квалитетен, леплив поддржан винил кој е совршено изработен од квалитетен, леплив поддржан винил Заштитете ја Вашата Конзола Од Нула и прашина Стилски и моден дизајн Украсете и разубавете ја вашата конзола Одличен избор за подароци За пријатели Погоден За : PS3 Супер Тенок 4000 Забелешка : оваа кожа е погодна за ps3 слим 4000, не одговара за ps3 слим. Пакетот Содржи : 1 X сет налепница за кожа За Play Station 3 Супер Тенок 4000 2 X кожа За Контролер Ве Молиме Запомнете : Play Station 3 Супер Тенок И Контролори НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата