• Со попуст
  • Неодамнешно
Линии 2,6 инчен Сет од 5 Диспензери за Соја Сос Бел порцелан Произведен Во Јапонија

Линии 2,6 инчен Сет од 5 Диспензери за Соја Сос Бел порцелан Произведен Во Јапонија

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Порцелан Линии Во собата на 5 Соја Сос Диспензери.Бојата на база Е Бела.Материјалот е порцелан.Големината Е W2, 6x2, 6, H2, 8 инчи.Кога сакате Друг Диспензер За Соја Сос,пребарувате watou.asia Соја Сос диспензерот завршува. ДА : Машина за Миење Садови, Да : Микробранова Печка, Не : Рерна. Целата ставка Е Бесплатна испорака.Поштарината е вклучена во цената.Јас го испраќам производот кој е помал од 99 долари ВО САЛ Или Воздушна пошта со број за следење(ќе пристигне по 10-20 дена) и повеќе од 100 долари ВО ЕМС ИЛИ УПС или Федекс(Не можете да го изберете). Линии Во собата на 5 Соја Сос Диспензери.Бојата на база Е Бела.Материјалот е порцелан.Големината Е W2, 6x2, 6, H2, 8 инчи.Кога сакате Друг Диспензер За Соја Сос,пребарувате watou.asia Соја Сос диспензерот завршува.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата