• Со попуст
  • Неодамнешно
Копко Основи 6 Оддел Фиока Организатор, Аква Скај

Копко Основи 6 Оддел Фиока Организатор, Аква Скај

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЧУВАЈТЕ : шест прегради чуваат прибор, канцелариски материјали, козметика и повеќе уредни, уредни и лесно достапни ОБЛОГА ЗА НЕЛИЗГАЊЕ : спречува движење на предметите при отворање на фиоката што ги штити од оштетување. НОЗЕ ШТО НЕ СЕ ЛИЗГААТ : чувајте го организаторот безбедно на место при отворање и затворање на фиоката. РАЗНОВРСНА : користете во кујна или низ домот за да ја задржите канцеларијата, изработката на материјали и повеќе одвоени за брз пристап. УНИВЕРЗАЛНО : одговара на повеќето фиоки со стандардна големина;15,7"Lx12, 79"Wx1, 77"H.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата