• Со попуст
  • Неодамнешно
Вистински табели за пица TPP-60, 33 степени F до 41 степени f

Вистински табели за пица TPP-60, 33 степени F до 41 степени f

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите предни, врвни и страни од не'рѓосувачки челик Вратите за замав се само-затворени со 90 степени Отворена карактеристика. Достапно со опционални 19 "(483мм) бел полиетилен или композитно сечење табла, тромки или над полица (19" (483мм) табли за сечење ги исклучуваат моделите со двојни и фиорети). Сите предни, врвни и страни од не'рѓосувачки челик. Вратите за замав се само-затворени со 90 степени Отворена карактеристика. Достапно со опционални 19 "(483мм) бел полиетилен или композитно сечење табла, тромки или над полица (19" (483мм) табли за сечење ги исклучуваат моделите со двојни и фиорети). Точни табели за првични пица TPP-60.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата