• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов LON0167 DC 3-32V до AC 24-380V единечна цврста состојба на цврста состојба SSR-80 DA (DC 3-32 ν Bis AC 24-380 ν Einphasen-Halbleiterreais SSR-80 DA

Нов LON0167 DC 3-32V до AC 24-380V единечна цврста состојба на цврста состојба SSR-80 DA (DC 3-32 ν Bis AC 24-380 ν Einphasen-Halbleiterreais

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : Реле за цврста состојба; Тип : SSR-80 DA Оценета струја на оптоварување : 80 A; влез : DC 3-32 V. Излез : AC 24-380 V; вкупна големина (приближно) : 6,3 x 4,5 x 2,3см/ 2,5 "x 1,8" x 0,9 "(l*w*t). Материјал : пластика, електричен дел; боја : сив, сребрен тон (Материјал : Kunststoff, Elektrischer Teil; Farbe : Grau, Silberton. Оценета Оптоварувачка струја : 80 A; влез : DC 3-32 V. Излез : AC 24-380 V; вкупна големина (приближно) : 6,3 x 4,5 x 2,3см/ 2,5 "x 1,8" x 0,9 "(L*w *T). Материјал : пластика, електричен дел; боја : сив, сребрен тон (материјал : kunststoff, elektrischer teil; farbe : grau, Silberton. ' ; Packung Sinhalt : 1 x Halbleiterrelais. DC 3-32 V до AC 24-380 V единечна фаза на цврста состојба на цврста состојба SSR-80 Dasolid State Relay Совршен за автоматска контрола на процесите, мора да биде компонента за контролор на температура и други системи за контрола на машини. -32 ν Bis AC 24-380 ν Einphasen-Halbleiterrelais SSR-80 Daproduktname : Halble Iterrelais; Тип : SSR-80 Dabemessung Slaststrom : 80 A; Еинганг : DC 3-32 νAusgang : AC 24-380 ν; Gesamtgröße (ungefähr) : 6,3 x 4,5 x 2,3 cm / 2,5 'x 1,8' x 0,9 '(l * w * t) Материјал : Kunststoff, Elektrischer Teil; Фарбе : Грау, Силбертон.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата