• Со попуст
  • Неодамнешно
Emagtech 2pcs 3,5 mm до USB микрофон кабел замена мини USB машки до 3,5 mm Femaleен Aux Audio Cable Corder Electrical Apteries Black

Emagtech 2pcs 3,5 mm до USB микрофон кабел замена мини USB машки до 3,5 mm Femaleен Aux Audio Cable Corder Electrical Apteries Black

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет : 2 парчиња 3,5 мм до USB микрофон кабел Конектор А : мини USB машко; Конектор Б : 3,5 мм женски. Конвертира телефони со Mini USB приклучок во приклучок за слушалки од 3,5 mm. Mini USB машки до 3,5 mm jackенски кабел за аудио кабел се прилагодува на кој било стандард, кабел за микрофон TRS 3,5 mm за микрофон за активен клип микрофон. Mini USB до 3,5 mm приклучок за слушалки за мобилен телефон, едноставен приклучок и игра. Едноставно приклучете го кабелот за адаптер од 3,5 мм во мини USB -портата на вашиот мобилен телефон и потоа поврзете ги слушалките и уживајте во квалитетен звук и слушајте ги омилените MP3. Адаптира адаптер за микрофон на микрофон од 3,5 мм Поврзете го кој било надворешен микрофон од 3,5 мм со камерите базиран со мини USB порт. Пакет : 2 парчиња 3,5 мм до USB микрофон кабел. Конектор А : мини USB машко; Конектор Б : 3,5 мм женски. Конвертира телефони со Mini USB приклучок во приклучок за слушалки од 3,5 mm. Mini USB машки до 3,5 mm jackенски кабел за аудио кабел се прилагодува на кој било стандард, кабел за микрофон TRS 3,5 mm за микрофон за активен клип микрофон. Mini USB до 3,5 mm приклучок за слушалки за мобилен телефон, едноставен приклучок и игра. Едноставно приклучете го кабелот за адаптер од 3,5 мм во мини USB -портата на вашиот мобилен телефон и потоа поврзете ги слушалките и уживајте во квалитетен звук и слушајте ги омилените MP3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата