• Со попуст
  • Неодамнешно
МДС Пакет на 5 Двор Невестински Цврста Чиста Органза Ткаенина Завртка За Венчаница, Мода, Занаети, Украси Свиленкаста Сјајна Органза 44 - Бело

МДС Пакет на 5 Двор Невестински Цврста Чиста Органза Ткаенина Завртка За Венчаница, Мода, Занаети, Украси Свиленкаста Сјајна Органза 44 -

 
DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Количина : 5 ДВОР, боја : - бела Материјали : органза Ткаенина (100% полиестер). Големина : Оваа Ткаенина е 44"/45 "инчи Во (W) X 360" инчи или 5 двор (L) . Секоја нарачка доаѓа во 1 парче целосна должина. На пример, ако нарачате количина од 1, ќе добиете парче од 5 дворови. Оваа ткаенина се продава покрај дворот и се сече по нарачка. Средства Што се Продаваат во континуирани дворови. Времето на испраќање 2-3 дена и Испораката траат 6-8 Работни Дена преку УПС/ Федекс или Друг Експресен начин. Направете вашата свадба, дипломирање, роденден и други настани да изгледаат поелегантно и елегантно со додавање убава Ткаенина од Мегадекор Снабдување( МДС). Имаме голем избор на бои за вашите потреби За Ткаенина. Овие парчиња органза се меѓу омилените предмети на нашите клиенти. Направете прекрасни лакови, прекрасни цвеќиња, зачудувачки појаси, фасцинатори за коса, украси за маса, фаворизирајте обвивки и други убави занаетчиски проекти со оваа прекрасна ткаенина. Погоден За Декор Свадба Јадење Банкет сала. Бојата е иста како и сликата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата