• Со попуст
  • Неодамнешно
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Infinix Zero X Neo - Solar Relecuva Mount Mount, монтирање на велосипед со соларна енергија, светла и рог - jet Black

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Infinix Zero X Neo - Solar Relecuva Mount Mount, монтирање на велосипед со соларна

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

⚓ [Безбеден и звук] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Infinix Zero X Neo Безбедни загради со силиконски влошки, чувајте го вашиот нула X Neo безбеден и заштитен преку кој било терен за велосипедизам. Прилагодливите држачи ви овозможуваат лесно да се монтирате на вашите ленти! Навалете се под кој било агол за да го видите екранот на вашиот нула X Neo. Пристапете до вашата музика или GPS додека возите!. ? [Напојувајте го вашиот уред] Наполнете го вашиот нула X Neo-на-Go користејќи ја банката за напојување 4000m Ah, така што нема да снемате моќ дури и на долго возење!. ? [Соларно полнење] Технологијата на соларно полнење ја претвора сончевата светлина во полнење за внатрешната батерија додека не е во употреба, нема потреба да го приклучувате монтирањето на велосипедот во wallид во секое време!. ? [АЛЕРТ ХОР] Вклучува копче за рог за пристап до звучникот 130d B - лесно ќе ги предупреди другите дека има дојдовен велосипедист! Изберете од 5 различни ефекти на звуците!. ? [LED светло] Две ултра светли LED диоди ја осветлуваат вашата патека за време на ноќното возење, со 3 корисни режими : високи, ниски и строги. ⚓ [Безбеден и звук] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Infinix Zero X Neo. Безбедни загради со силиконски влошки, чувајте го вашиот нула X Neo безбеден и заштитен преку кој било терен за велосипедизам. Прилагодливите држачи ви овозможуваат лесно да се монтирате на вашите ленти! Навалете се под кој било агол за да го видите екранот на вашиот нула X Neo. Пристапете до вашата музика или GPS додека возите!. ? [Напојувајте го вашиот уред] Наполнете го вашиот нула X Neo-на-Go користејќи ја банката за напојување 4000m Ah, така што нема да снемате моќ дури и на долго возење!. ? [Соларно полнење] Технологијата на соларно полнење ја претвора сончевата светлина во полнење за внатрешната батерија додека не е во употреба, нема потреба да го приклучувате монтирањето на велосипедот во wallид во секое време!. ? [АЛЕРТ ХОР] Вклучува копче за рог за пристап до звучникот 130d B - лесно ќе ги предупреди другите дека има дојдовен велосипедист! Изберете од 5 различни ефекти на звуците!. ? [LED светло] Две ултра светли LED диоди ја осветлуваат вашата патека за време на ноќното возење, со 3 корисни режими : високи, ниски и строги.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата