• Со попуст
  • Неодамнешно
Gikos 20мм силиконски+кожни паметни ленти за Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 42mm/Watch4 44mm 40mm опсег без нараквици на рачни рачки

Gikos 20мм силиконски+кожни паметни ленти за Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 42mm/Watch4 44mm 40mm опсег без нараквици на рачни рачки

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

*100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите ** Направено од -силиконски кожен органски силика гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена, носи многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален часовник. *Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. *Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. ** Направено од -силиконски кожен органски силика гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена, носи многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален часовник. *Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. *Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата