• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за прилагодено SlipGrip за Galaxy S21 Plus 5G користејќи случај на патнички патници Otterbox

Држач за прилагодено SlipGrip за Galaxy S21 Plus 5G користејќи случај на патнички патници Otterbox

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сите држачи за лизгање и монтирање се добро конструирани и дизајнирани за сила и грубост на патиштата Држачите се конструирани од висококвалитетна пластика ABS. Фотографиите се акции, но вистинската монтажа доставена до вас ќе биде оној што го нарачавте. Телефон и случај не се вклучени. Меѓународните нарачки се добредојдени. Нарачките за количини се прифаќаат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата