• Со попуст
  • Неодамнешно
Apple Watch Bands Charms Diamonds Decorative, компатибилен со 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm Iwatch Серија 8/7/6/5/4/3/2/1, Подарок за додатоци за шарм на метал Блинг дијамант

Apple Watch Bands Charms Diamonds Decorative, компатибилен со 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm Iwatch Серија 8/7/6/5/4/3/2/1, Подарок

 
DEN 158.24

Количината на стоката
Това е достапна

Затворање на тока Белешка : Овој производ не вклучува часовници и опсег за гледање. [Декоративни привлечни зачудувачки] Додадете симпатични додатоци за шарм во лентата за часовници за да му дадете на вашиот лента за часовници уникатен и личен допир. 【Текстура на материјал】 Направете од не'рѓосувачки челик позлатена со златна или црна или сребрена боја + Блинг Имитација Дијамант Ринестон или убави мониста, со разумен дизајн трае долго и чувајте во вашата лента. Нарачката по која шармот е поставен по купувањето може да се постави како што сакате. [Подарок за модни единечни додатоци] : За Денот на благодарноста, Божиќ, роденденот, Денот на жената, Денот на мајката, Денот на вineубените, сите видови и сл празници, идеални за loversубовници, семејство, пријатели, колеги, соученици, наставници и сл. Подароци за празници. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Затворање на тока. Белешка : Овој производ не вклучува часовници и опсег за гледање. [Декоративни привлечни зачудувачки] Додадете симпатични додатоци за шарм во лентата за часовници за да му дадете на вашиот лента за часовници уникатен и личен допир. 【Текстура на материјал】 Направете од не'рѓосувачки челик позлатена со златна или црна или сребрена боја + Блинг Имитација Дијамант Ринестон или убави мониста, со разумен дизајн трае долго и чувајте во вашата лента. Нарачката по која шармот е поставен по купувањето може да се постави како што сакате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата