• Со попуст
  • Неодамнешно
[2+2+2 Пакет] Foneskream Мек Tpu Flim Компатибилен За Samsung Galaxy Z Flip 4 5g Заштитник на Екранот 6,7 инчи + Заштитник На Објективот На Камерата [Без Меур] [Анти-Гребење] [Samsung Galaxy Z Flip 3 5G]

[2+2+2 Пакет] Foneskream Мек Tpu Flim Компатибилен За Samsung Galaxy Z Flip 4 5g Заштитник на Екранот 6,7 инчи + Заштитник На Објективот

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Следете ја инструкцијата видео & трикот за инсталирање на нашиот заштитник на екранот е да ги усогласите дупките во заштитникот со специфичниот дел во вашиот телефон Во меѓувреме, инсталацијата на заштитник на објективот ги усогласува дупките на заштитникот паралелно со дупките на телефонот. Премиум и Специјален слој чувајте го вашиот екран Samsung Z Filp 4 5 G без дамки и отпечатоци од прсти.(Не Калено Стакло). Случај Пријателски И Прецизен ласерски сече овозможува доволно јаз, така Што samsung Z Filp 4 5g заштитник на екранот нема да се меша со вашиот случај, носејќи и заштита максимизирање на безбедноста на вашиот телефон. КАРАКТЕРИСТИКИ и Добар samsung Z Filp 4 5g заштитник на екранот одбијте вода, секоја капка течност на неа само ќе се тркала. Во рок од 24 часа одговори & Ве Молиме, не двоумете се да не контактирате доколку имате дополнителни прашања во врска со производот или методот на инсталација. Ние секогаш ќе бидеме со вас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата