• Со попуст
  • Неодамнешно
IPARTSONLINE SILICONE замена на опсегот компатибилен со Amazfit Bip U Bands, Sport Gumber Band-отпорен на пот, компатибилен со Amazfit Bip U Pro Screstband за мажи жени

IPARTSONLINE SILICONE замена на опсегот компатибилен со Amazfit Bip U Bands, Sport Gumber Band-отпорен на пот, компатибилен со Amazfit

 
DEN 652.80

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал за квалитет на хиг- Овие силиконски опсег компатибилни со Band Amazfit Bip Smart Watch Band се направени од силика гел суровина, која е мека, удобна Пријателски силиконски и покриен со анти-исушено површинско масло го прави мека како бебешката кожа. Не штети до детско тело. Совршено вклопување - 20мм зглобот компатибилен за замена на опсегот Amazfit GTS специјално дизајнирана за Amazfit Bip S lite Soft Silicone Boys Girls Sport Fitness Tracker.small големина одговара за 4,9 " - 6,4". Оваа лента ќе биде подолга од оригиналниот Amazfit BIP, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете дека потврдете Големината на зглобот на вашето дете пред да купите. Трајни и флексибилни- литрим мекиот дишење 20мм широко силиконски опсег се изработени од чист силиконски и флексибилен еластомер. Издржлив и мек силиконски материјал низ вашиот зглоб, го подобрува протокот на воздух и удобност, ви носи удобно искуство со носење. Дизајнот на дупките за вентилација го прави да се носи кул и удобно откако ќе се пот за време на спортот. Безбедност и лесен за инсталирање - Ipartsonline Sport Bands компатибилни за Amazfit Bip U Pro доаѓа со 20мм паметни часовници на двата краја, кои можат да се заклучат на вашиот интерфејс Amazfit Bip U Secural и прецизно, лесна и директна инсталација и отстранување на едно копче. Услуга по продажба - ipartsonline обезбедува бесплатна замена во рок од 12 месеци, ве молиме контактирајте не за прв пат за какви било проблеми, ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. Материјал за квалитет на хиг- Овие силиконски опсег компатибилни со Band Amazfit Bip Smart Watch Band се направени од силика гел суровина, која е мека, удобна. Пријателски силиконски и покриен со анти-исушено површинско масло го прави мека како бебешката кожа. Не штети до детско тело. Совршено вклопување - 20мм зглобот компатибилен за замена на опсегот Amazfit GTS специјално дизајнирана за Amazfit Bip S lite Soft Silicone Boys Girls Sport Fitness Tracker.small големина одговара за 4,9 " - 6,4". Оваа лента ќе биде подолга од оригиналниот Amazfit BIP, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете го, ве молиме потврдете дека потврдете Големината на зглобот на вашето дете пред да купите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата