• Со попуст
  • Неодамнешно
GEEKERA 3 во 1 Безжичен Полнач И Магнетна Безжична Станица За Полнење за iPhone За Apple Watch За AirPods, T305 и T2601

GEEKERA 3 во 1 Безжичен Полнач И Магнетна Безжична Станица За Полнење за iPhone За Apple Watch За AirPods, T305 и T2601

 
DEN 244.80

Количината на стоката
Това е достапна

"У" -ДИЗАЈН НА ПЛОЧИ 3 ВО 1 БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ : само големина на дебелина од 0,47 инчи со"У" -дизајн на плочи и тежина од 4,8 мл, можете да ја ставите во џеб Исто ТАКА, пристаништето ЗА безжичен полнач GEEKERA може да наплаќа i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro Max/12/12 Pro Max/11/11 Pro / 11 Pro Max/8/8 плус/XS MAX/XR/X/XS / SE или samsung телефон, Apple watch 8/7/6/SE/5/4/3/2 И Air Pods 3 pro 2 или Галакси слушалки истовремено(Забелешка : не е погодна за i Phone 13 Мини/12 Мини/Airpod генерал 1). Различни од другите безжични гл. 3 во 1 Безжична Станица За Полнење : Ослободете ги рацете со НАШИОТ ВИСТИНСКИ безжичен полнач! За разлика од другите телефонски полначи за i Phone, полначот ЗА БЕЗЖИЧЕН телефон GEEKERA за i Phone може истовремено да ги полни вашиот i Phone, Apple Watch и Air Pods. Само сок до вашиот телефон во пејзаж или портрет колку што е потребно! (Забелешка : ве Молиме надградете го вашиот часовник на ос 8.6 верзија или погоре за оптимално искуство со полнење. 3 во 1 Безжична Станица За Полнење : Ослободете ги рацете со НАШИОТ ВИСТИНСКИ безжичен полнач! За разлика од другите телефонски полначи за i Phone, полначот ЗА БЕЗЖИЧЕН телефон GEEKERA за i Phone може истовремено да ги полни вашиот i Phone, Apple Watch и Air Pods.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата