• Со попуст
  • Неодамнешно
Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Motorola Moto X40-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини За Motorola Moto X40

Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Motorola Moto X40-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини За Motorola Moto

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Заштитник На Екранот Со Боксови Компатибилен Со Моторола Мото Х40 Два (2) Наградувани, кристално чисти заштитници на екранот, ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ за да одговараат на точните димензии на Вашиот Мото Х40! Зачувајте го дополнителниот за подоцна или споделете го со пријател!. ? [ЈАСНОСТ] Неверојатна ЈАСНОСТ СЛИЧНА НА СТАКЛО; ултра високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] Изработени од висококвалитетна термопластика дизајнирана за издржливост; Кристалот Со Чист Допир го ШТИТИ вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [ИСЧИСТЕТЕ] лепило без ЛЕПАК совршено се врзува за вашиот екран и никогаш нема да остави леплив остаток по лупењето. ? [ВКЛУЧЕНО] Секое пакување содржи 2 заштитници За кристален екран Со Чист Допир за Вашиот Moto X40, картичка За Апликатор За Клиренс и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Заштитник На Екранот Со Боксови Компатибилен Со Моторола Мото Х40.Чувајте го вашиот екран беспрекорен со Кристалот На Чистиот Допир На Box Wave, лидер во индустријата во заштитата на екранот.Нашиот иновативен материјал за Чистење обезбедува максимална заштита на екранот додека ја зачувува кристално чистата оптичка јасност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата