• Со попуст
  • Неодамнешно
Делови за замена на мобилни Телефони Гласен Звучник За Huawei Honor 6A Flex Кабел

Делови за замена на мобилни Телефони Гласен Звучник За Huawei Honor 6A Flex Кабел

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив. Оваа листа е За Сосема Нови Резервни Делови. Потребна е професионална инсталација за Овие Делови за Поправка. Гласен Звучник За Huawei Honor 6 A. сите тестирани, 100% работа ! 100% Задоволство Гарантира 1. Замена на гласен звучник За Huawei Honor 6 A 2. Заменете го стариот, скршен, испукан, оштетен еден 3. Направете вашиот уред да изгледа повеќе освежувачки од било кога 4. Целосно се вклопуваат и работат 5. Секоја ставка е проверена и во добра состојба пред испорака 6. Се препорачува професионална инсталација. Ние нема да бидеме одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон што може да ја предизвикате при промена на деловите за замена.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата