• Со попуст
  • Неодамнешно
Пенкало за игла За Cincoze CV-119/P2102 - Мини Капацитивни Игла, Мал Гумен Врв Капацитивни Игла Пенкало За Cincoze CV-119/P2102-Џет Црна

Пенкало за игла За Cincoze CV-119/P2102 - Мини Капацитивни Игла, Мал Гумен Врв Капацитивни Игла Пенкало За Cincoze CV-119/P2102-Џет Црна

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично на ВАШИОТ CV-119/P2102 и други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично на ВАШИОТ CV-119/P2102 и други капацитивни екрани на допир. Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата