• Со попуст
  • Неодамнешно
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со IQSAVIOR Android 11.0 ТАБЛЕТА Q2S-Капацитивно Пенкало Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви-Руби

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со IQSAVIOR Android 11.0 ТАБЛЕТА Q2S-Капацитивно Пенкало Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви-Руби

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со IQSAVIOR Android 110 ТАБЛЕТ Q2 S (7 инчи). Најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се прошири за да можете поудобно да го користите! Носете го иглата во вообичаената положба од 2 инчи за преносливост и продолжете ја на 3 инчи за да напишете, допрете или нацртајте со поголема прецизност! Сѐ уште доаѓа со популарната опција ЗА ПРИВРЗОК за КЛУЧЕВИ за лесно вклопување на постојниот прстен за клучеви! Носете го Вашиот Игла НАСЕКАДЕ!. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Капацитивното Игла со Куршуми сѐ уште ја одржува пофалената употребливост што го направи Box Wave индустрискиот лидер за styli со екран на допир. Гумениот врв обезбедува НЕПРЕЧЕНО ЛИЗГАЊЕ на Вашиот ANDROID 11.0 ТАБЛЕТ Q2 S (7 инчи) екран на допир за подобра чувствителност. Ќе ве натера да го преиспитате користењето на прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ] Користете Го Капацитивниот Игла За КУРШУМИ за ДА ГО ОДДАЛЕЧИТЕ прстот од површината. Совршен за болнички поставки, добивање потписи и општа секојдневна употреба!. ? [ГОЛЕМИНАТА е ВАЖНА] во должина од само 2 инчи (5 см), Иглата Со Капацитивен Куршум е ултра ПРЕНОСЛИВА! Само закачете го вклучениот додаток за приврзок за клучеви на вашиот прстен за клучеви и исклучете го!. ? [ВИСОК КВАЛИТЕТ] Капацитивното Игла За Куршуми е направено со најквалитетни силиконски и алуминиумски материјали. Долготрајниот врв е сигурен и издржлив, додека робусното алуминиумско тело е силно и изгледа одлично!. Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со IQSAVIOR Android 11.0 ТАБЛЕТ Q2 S (7 инчи).Наградуваното семејство на производи за игла на Box Wave го поздравува Капацитивниот Игла Со Куршуми, познат по својата пократка должина и ултра пренослив дизајн.НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ-најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се прошири за да можете поудобно да го користите! Носете го иглата во вообичаената положба од 2 инчи за преносливост и продолжете ја на 3 инчи за да напишете, допрете или нацртајте со поголема прецизност! Сѐ уште доаѓа со популарната опција ЗА ПРИВРЗОК за КЛУЧЕВИ за лесно вклопување на постојниот прстен за клучеви! Носете го вашиот игла НАСЕКАДЕ!Капацитивното Игла Со Куршуми сѐ уште ја одржува пофалената употребливост што го направи Боксот лидер во индустријата за стилови на екран на допир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата