• Со попуст
  • Неодамнешно
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Honeywell DOLPHIN CT40 - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Honeywell DOLPHIN CT40-Метално Сребро

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Honeywell DOLPHIN CT40 - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв

 
DEN 495.20

Количината на стоката
Това е достапна

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Делфинот Ханивел КТ40 Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за ВАШИОТ ДЕЛФИН КТ40! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и да цртате точно за ВАШИОТ ДЕЛФИН КТ40, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. Пенкало Со пенкало со пенкало Компатибилно со Honeywell DOLPHIN CT40.Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за ВАШИОТ ДЕЛФИН КТ40! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува мали ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, што ви овозможува да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата