• Со попуст
  • Неодамнешно
Игла Пенкало За Ipod Допир - Скицирање Капацитивни Игла, Дебела, Молив Во Облик На Пенкало за Ipod Допир, Apple iPod Допир-Црвено Црвено

Игла Пенкало За Ipod Допир - Скицирање Капацитивни Игла, Дебела, Молив Во Облик На Пенкало за Ipod Допир, Apple iPod Допир-Црвено

 
DEN 207.20

Количината на стоката
Това е достапна

Работи на сите капацитивни уреди со екран на допир Дизајн во форма на молив за оптимална функционалност слична на пенкало. Издржлива и цврста алуминиумска конструкција. Достапно Во Златна, Млазна Црна, Метално Сребрена, Маслинесто Зелена, Црвено Црвена и Супер Сина боја. Работи на сите капацитивни уреди со екран на допир. Дизајн во форма на молив за оптимална функционалност слична на пенкало. Издржлива и цврста алуминиумска конструкција. Достапно Во Златна, Млазна Црна, Метално Сребрена, Маслинесто Зелена, Црвено Црвена и Супер Сина боја. Помина денот на дудлинг со пенкало и хартија. Започна нова er : таблет-дудлинг. Досадно на час? Користете го вашиот таблет за лавра слики од вашиот наставник со смешна капа. На телефон? Извлечете ја таблетата за да лавра меур букви од вашето име. Заглавени во долг состанок? Направете таблети лавра што имитираат вистинско земање белешки. Соодветна таблета-дудлинг иако, бара соодветна опрема. Исто како што таблетот е на хартија, Така И Капацитивното Игла За Скицирање е на молив. Дали сте голем обожавател на заштитниот знак на моливот? Капацитивното Игла За Скицирање го отсликува шестоаголниот дизајн на моливот, лесен зафат и неговата издржлива алуминиумска конструкција го преживува дури и најзлобниот напад на силеџијата од класата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата