• Со попуст
  • Неодамнешно
Заштитник на екранот Ailun Lens за iPhone 11 Pro и 11 Pro Max 2pack Tempered Glass Film, [9H цврстина] - HD

Заштитник на екранот Ailun Lens за iPhone 11 Pro и 11 Pro Max 2pack Tempered Glass Film, [9H цврстина] - HD

 
DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

Работи за i Phone 11 Pro и 11 Pro Max Camera Lens Protectoreffectively заштитни леќи, со максимална заштита од гребнатини, стружења и испакнатини. Само за заштита на леќите на леќи (не е вклучен заштитник на екранот на екранот). Функција за ноќно снимање : Специјално дизајниран i Phone 11 Pro и 11 Pro Max заштитен филм на леќи за камера. Заштитник на леќи на камерата ја усвојува новата технологија на „беспрекорна“ интеграција на зголемената реалност, со светло пренесување и функција за ноќно снимање, без потреба да се дизајнира блицот Позиција на дупката, кога блицот е вклучен во текот на ноќта, оригиналниот квалитет на фотографии и видеа може да се врати. Најлесна инсталација - Ве молиме, погледнете го нашиот туторијал за видео инсталација пред инсталацијата. Подготвување прашина и усогласување правилно пред вистинската инсталација. 99,99% висока дефиниција јасна хидрофобна и олеофобична облога на екранот штити од остатоци од пот и масло од отпечатоци. Тоа е 100% сосема ново, прецизно ласерско сечење калено стакло, исклучително полиран, 0,1 мм ултра-тенко калено стаклена камера заштитник на екранот на леќи. Работи за i Phone 11 Pro и 11 Pro Max Camera Lens Protector.effectively заштитни леќи, со максимална заштита од гребнатини, стружења и испакнатини. Само за заштита на леќите на леќи (не е вклучен заштитник на екранот на екранот). Функција за ноќно снимање : Специјално дизајниран i Phone 11 Pro и 11 Pro Max заштитен филм на леќи за камера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата