• Со попуст
  • Неодамнешно
Дан, мрзливиот држач за кревет за кревет, Универзален штанд за мобилни телефони, долги клип на рака за рака за автомобили, кујна, погодни за сите мобилни телефони

Дан, мрзливиот држач за кревет за кревет, Универзален штанд за мобилни телефони, долги клип на рака за рака за автомобили, кујна, погодни

 
DEN 2327.36

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот телефон на подлогата за полнење, а потоа брзо полнење без потреба да се приклучи на полнач за wallидови ✡ Интелегентен приказ : Мулти-обоени светла означува статус на полнење. -изградени во 2 калеми за да бидете сигурни дека поголема позиција за полнење со висока ефикасност. Intivelut-Intelligent in Intelligent со полнење, краток спој, над заштитата на греењето. ✡ергономски дизајн : вграден држач за стоење на држачот, кој можете да продолжите да играте или да читате на вашиот телефон додека се полнат. Подигнете го вашиот телефон на подлогата за полнење, а потоа брзо полнење без потреба да се приклучи на полнач за wallидови. ✡ Интелегентен приказ : Мулти-обоени светла означува статус на полнење. -изградени во 2 калеми за да бидете сигурни дека поголема позиција за полнење со висока ефикасност. Intivelut-Intelligent in Intelligent со полнење, краток спој, над заштитата на греењето. ✡ергономски дизајн : вграден држач за стоење на држачот, кој можете да продолжите да играте или да читате на вашиот телефон додека се полнат. Спроведете разговор без раце, пораки и е-пошта без да го исклучите кабелот. Одлично за вашата маса за работна површина или кревет. Овој тенок полнач за брза батерија се лизга во чантата, чантата или торбата за книги за полнење каде и да одите. Зголемувањето на паметниот чип открива топлина и ја контролира температурата на полначот под безбедна состојба. И неуспешно безбедно коло спречува преполнување, прекумерна струја, над-напон, прегревање и краток спој.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата