• Со попуст
  • Неодамнешно
Хавајски хонурски морски желки Попсокети заменливи поплипки

Хавајски хонурски морски желки Попсокети заменливи поплипки

 
DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кул и трендовски подарок на островот Хаваи од три шарени хавајски симболи на морска желка во океански блуз Покажете го вашиот дух на Алоха со овој забавен дизајн на островот. Дали ги сакате хавајските морски желки? Сакајте ја својата охана (семејство)? Овие женски желки претставуваат семејство, така што грабнете еден за секого. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Кул и трендовски подарок на островот Хаваи од три шарени хавајски симболи на морска желка во океански блуз. Покажете го вашиот дух на Алоха со овој забавен дизајн на островот. Дали ги сакате хавајските морски желки? Сакајте ја својата охана (семејство)? Овие женски желки претставуваат семејство, така што грабнете еден за секого. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата